Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim
The Elder Scrolls V: Skyrim

Pristatymas nuo 5min iki 24h
Šiuo metu prekė sandėlyje yra.

[+] Prie žaidimo pridedama instaliavimo instrukcija.

Vieneto kaina: 3,99 € (9,99 €)

(Sutaupote: 6,00 €)

Apie žaidimą:
The Elder Scrolls – viena unikaliausių vaidmenų žaidimų rinkoje frančiziųIlgai laukta Elder Scrolls saga atvyksta į žaidimų rinką su savo naująja 5 dalimi. Skyrim tai unikalus epas kuris supažindina Jūs su nuostabiu ir atviru pasauliu, kuris primins Jums pasakojimus apie Vikingus! Susikurk bet kokį veikėją ir daryk viską ko tik širdis užsimanys. Legendinis istorijos pasakojimas, pasirinkimo laisvė, bei nesustojantis nuotykiai jūs įtrauks ne vienai dešimčiai valandų! Žaidimui sukurti buvo panaudotos naujausios technologijos. Kalnuotos vietovės, apaugusios miškais ir giriomis ir tarp jų įsiskverbusiai miestais ir kaimais, sužavės jau iš pirmo žvilgsnio. Tokio nuostabiai gražaus ir detalizuoto pasaulio jūs dar nematėte. Į jūsų rankas gali papulti išties platus ginklų arsenalas, nuo kalavijų, lankų ir magijos iki ypač retų ir legendinių šarvų, ginklų iš Valhalos! Ir kaip gi nepaminėti kovas su didžiuliais ir galingais DRAKONAIS. Taip, The ElderScrolls pasaulis nematė drakonų daug šimtmečių, tačiau jie pabudo ir trokšta keršto!

 

Skirtumai tarp STEAM ir NON-STEAM:
images/arrow.png Legali žaidimo versija leis Jums žaisti be jokių apribojimų ar reklamų STEAM bei NON-STEAM serveriuose.
images/arrow.png Niekam ne paslaptis, jog STEAM žaidėjus serveriuose gerbia labiau ir į juos atkreipia daugiau dėmesio, o kartais net suteikia papildomų privilegijų.
images/arrow.png Galėsite bendrauti žaidime tarpusavy naudodami STEAM programą.

images/arrow.png Turėsite galimybę kolekcionuoti STEAM korteles.

images/arrow.png Galėsite įsigyti unikalių STEAM skinų ginklams ir kitiems daiktams.

images/arrow.png Turėsite prieigą prie Steam Community turinio, kuriame rasite daugybė gidų kaip tobulėti ir kaip žaisti įvairius žaidimus.

ProcesoriusIntel Celeron Dual-Core, 1.6GHz
Operacinė sistemaWindows Vista/Xp/7/8
Operatyvioji atmintis (RAM)2GB
Atmintis (HDD)6GB
Vaizdo plokštėnVIDIA GeForce 7600 GT, 512MB

PREKĖ ĮTRAUKTA Į KREPŠELĮ