Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

My Summer Car

My Summer Car
My Summer Car

Pristatymas nuo 5min iki 24h
Šiuo metu prekė sandėlyje yra.

[+] Prie žaidimo pridedama instaliavimo instrukcija.

[+] Pražaista 0 valandų! Visiškai naujas.

[+] 100% Garantija!

Vieneto kaina: 6,99 € (9,99 €)

(Sutaupote: 3,00 €)

Apie žaidimą:

My Summer Car yra neeilinis lenktyninis simuliatorius, šiame žaidime Jūs turėsite galimybę įsigyti automobilius, juos modifikuoti, taisyti bei tiesiog mėgautis gyvenimu. Žaidimas yra "Role-Play" žanro, kitaip tariant žaidime Jūs nugyvensite tikrą gyvenimą kupina įvairių įspūdžių. Tiesiog dirbti su automobiliais bus negana, norėdami kažką pasiekti šiame žaidime, Jūs turėsite pasirūpinti ir savimi. Iškylos gamtoje, įvairios užduotys, gėrimai ir maistas bei žinoma miegas yra neatsiejami dalykai šiame žaidime.

 

Įsigyti automobilį ir susitvarkyti virtualų gyvenimą šiame žaidime yra tik pradžia ir toliau žaidimas tampa tik įdomesnis. Turėdami veikiantį automobilį, Jūs galėsite dalyvauti įvairiuose renginiuose arba lenktynėse bei daryti įvairius beprotiškus dalykus, kurie suteiks Jums daug įspūdžių bei pritrauks įvairių nemalonumų. Jūs norėsite patirti šiuos įspūdžius dar kartą, todėl ieškosite įvairaus darbo tam, kad uždirbti pinigų ir išleisti šiuos pinigus modifikuojant Jūsų automobilį į tikrą "disco-mobilį" arba ralio bolidą. Vienintelė sąlyga - Jūsų automobilis turi atitikti visiems teisėsaugos reikalavimams, kitu atveju - Jums reikės bėgti ir slapstytis.

 

Žaidimas yra skirtas Steam platformai
images/arrow.png Galėsite bendrauti žaidime su draugais bei kitais žaidėjais naudojant Steam programą.

images/arrow.png Turėsite galimybę kolekcionuoti Steam korteles.

images/arrow.png Turėsite prieigą prie Steam Community turinio, kuriame rasite daugybė gidų kaip tobulėti ir kaip žaisti įvairius žaidimus.

images/arrow.png Galėsite parsisiųsti žaidimą tiek kartų, kiek norėsite, net jeigu pasikeis kompiuteris, žaidimo licenzija nepradings.

Procesorius+3 GHZ Dual Core
Operacinė sistemaWindows 7, Windows 8, Windows 10
Operatyvioji atmintis (RAM)4 GB
Atmintis (HDD)1 GB
Vaizdo plokštėNvidia GTX 650

PREKĖ ĮTRAUKTA Į KREPŠELĮ