Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout
Fall Guys: Ultimate Knockout

Pristatymas nuo 5min iki 24h
Šiuo metu prekė sandėlyje yra.

[+] Prie žaidimo pridedama instaliavimo instrukcija.

[+] Pražaista 0 valandų! Visiškai naujas.

[+] 100% Garantija!

Vieneto kaina: 9,99 € (19,99 €)

(Sutaupote: 10,00 €)

Apie žaidimą

Fall Guys: Ultimate Knockout tai žaidimas, kuris apjungia žaidėjus iš viso pasaulio į vieną bendrą chaosą, kuris sukelia daug teigiamų emocijų bei juokingų situacijų žaidime. Nors iš šono žaidimas gali atrodyti vaikiškas, galime užtikrinti, jog tai yra tik pirmas įspūdis. Nesvarbu koks yra Jūsų amžius bei kokius žaidimus įprastai žaidžiate, Fall Guys nepalieka abejingų. Tapkite šio chaoso dalimi, varžykitės su kitais žaidėjais tol kol tapsite nugalėtoju.

 

Žaidime Jums reikės vykdyti įvairias užduotis, kovoti su kitais konkurentais bei prisitaikyti prie įdomių fizikos dėsnių, kurie galioja šiame žaidime. Pasinerkite į daugybę juokingų iššūkių ir laukinių kliūčių trasų, žaiskite su draugais arba su žaidėjais iš viso pasaulio, būkite stipriausias, protingiausias arba gudriausias tam, kad patekti į kitą chaoso etapą. Turint daugiau patirties žaidime, galite prisijungti prie komandos arba sukurti savo komandą. Šitaip atrasite "Competitive" režimą, kur reikės gerokai pasistengti norint laimėti. Fall Guys žaidimas yra labai įvairus, suteikiantis daug galimybių žaidėjams eksperimentuoti, modifikuoti bei visaip mėgautis žaidimu. Todėl nedvejokite ir išbandykite šį žaidimą.

 

Žaidimas yra skirtas Steam platformai

images/arrow.png Galėsite bendrauti žaidime su draugais bei kitais žaidėjais naudojant Steam programą.

images/arrow.png Turėsite galimybę kolekcionuoti Steam korteles.

images/arrow.png Turėsite prieigą prie Steam Community turinio, kuriame rasite daugybė gidų kaip tobulėti ir kaip žaisti įvairius žaidimus.

images/arrow.png Galėsite parsisiųsti žaidimą tiek kartų, kiek norėsite, net jeigu pasikeis kompiuteris, žaidimo licenzija nepradings.

ProcesoriusIntel Core i5 arba AMD equivalent
Operacinė sistemaWindows 10 (64 bit)
Operatyvioji atmintis (RAM)8 GB RAM
Atmintis (HDD)2 GB
Vaizdo plokštėNVIDIA GTX 660 arba AMD Radeon HD 7950

PREKĖ ĮTRAUKTA Į KREPŠELĮ